Uitslagen

Uitslagen en foto’s vanaf de eerste ronde in 1961. Graag willen we alles compleet maken met de uitslagen en foto’s. Mocht u aanvulling voor ons hebben dan houden wij ons aanbevolen.

 

Met een klik op één van onderstaande foto’s krijgt u een overzicht van dat jaar

2019
Nick van der Meer
Elite / Beloften / Amateurs

2018
Jordy Buskermolen
Elite / Beloften / Amateurs

2017
Koos-Jeroen Kers
Elite / Beloften / Amateurs

2016
Cyrus Monk
Elite / beloften / amateurs

2015
Jasper de Laat
Elite / beloften

2014
Yondi Schmidt
Elite / beloften

2013
Ivar Slik
Elite / beloften

2012
Emmanuel van Ruitenbeek
Elite / beloften

2011
Erik Jan Kooiman
Elite / beloften

2010
Joost van den Blink
Elite / beloften

2009
Stuart Shaw
Elite / beloften

2008
Nico Vuurens
Elite / beloften

2007
Sander Lormans
Elite / beloften

2006
Nico Vuurens
Elite / beloften

2005
Sebastiaan Langeveld
Elite / beloften

2004
Tom Cordes
Elite / beloften

2003
Wilco Zuiderwijk
Elite / beloften

2002
Lennart van Drimmelen
Elite / beloften

2001
Erik Bos
Elite / beloften

2000
Marco Luijten
Elite / beloften

1999
Ronald van der Tang
Elite / beloften

1998
Martin Schouten
Elite / beloften

1997
Ronald van der Tang
Amateurs

1996
Ronald van der Tang
Amateurs

1995
Tommy Post
Amateurs

1994
Rob Sienders
Amateurs

1993
Robert de Poel
Amateurs

1992
Anton Tak
Amateurs

1991
Rob Sienders
Amateurs

1990
Rini Sestig
Amateurs

1989
Rudie van Vlimmeren
Amateurs

1988
Rudie van Vlimmeren
Amateurs

1987
Jan Goedendorp
Amateurs

1986
Arie Overbeeke
Amateurs

1985
Jacques Sienders
Amateurs

1984
Jacques Sienders
Amateurs

1982
Cor Versluis
Amateurs

1981
Ron Borst
Amateurs

1980
Michel van Dijk
Amateurs

1979
Jan de Groot
Amateurs

1975
Hennie Kuiper
Professionals

1974
Eddy Merckx
Professionals

1973
Jan Serpenti
Professionals

1972
Jan Janssen
Professionals

1971
Gerben Karsten
Professionals

1970
Cees Rentmeester
Professionals

1969
Jaap Schelling
Amateurs

1968
Gerrie van Hemert
Amateurs

1967
Rudie Librechts
Amateurs

1966
Ad van Haaren
Amateurs

1965
Gerrit van Lith
Amateurs

1964
Hans den Hartog
Amateurs

1963
Jan van Veen
Amateurs

1962
Kees Lute
Amateurs

1961
Hennie Schouten
Amateurs

1961 Hennie Schouten Amateurs..
1961 Harrie van Pierre Junioren
1963 Jan van Veen Amateurs 1991 Gerben van der Broek Junioren
1963 Wim Prinsen Junioren 1992 Anton Tak Amateurs
1964 Hans den Hartog Amateurs 1992 Junioren
1964 Sjef Pieters Junioren 1993 Robert de Poel Amateurs
1965 Gerrit van Lith Amateurs 1993 Tim Hiemstra ( H.I.A.) Junioren
1965 F. van der Berg Junioren 1994 Rob Sienders Amateurs
1966 Ad van Haaren Amateurs 1994 Rene van Vuuren ( H.I.A.) Junioren
1966 Gerrit Veldhuizen Junioren 1995 Tommy Post Amateurs
1967 Rudie Liebrechts Amateurs 1995 Martijn de Groot Junioren
1967 A.Koppens Junioren 1996 Ronald van der Tang Amateurs
1968 Gerrie van Hemert Amateurs 1996 Gerben van de Reep Junioren
1968 Hans van Dongen Junioren 1997 Ronald van der Tang Amateurs
1969 Jaap Schelling Amateurs 1997 Martijn Stougje Nieuwelingen
1969 H. Vos Junioren 1998 Martin Schouten Elite / Beloften
1970 Cees Rentmeester Professionals 1998 Ron Paffen Nieuwelingen
1970 Bert van Dorth Amateurs 1999 Ronald van der Tang Elite / Beloften
1970 Katie Hage Dames 1999 Niels Stehouwer Nieuwelingen
1971 Gerben Karsten Professionals 2000 Marco Luijten Elite / Beloften
1971 Jan Breur Amateurs 2000 Eddy van IJzerdoorn Nieuwelingen
1972 Jan Janssen Professionals 2001 Erik Bos Elite / Beloften
1972 Wim van Steenis Amateurs 2001 Mike Alloo Nieuwelingen
1972 Bart van Est Nieuwelingen 2002 Lennart van Drimmelen Elite / Beloften
1973 Jan Serpentie Professionals 2002 Ben van der Kooi Nieuwelingen
1973 Frits Hoogerheide Amateurs 2003 Wilco Zuiderwijk Elite / Beloften
1973 Peter van de Leij Nieuwelingen 2003 Michel Kreder Nieuwelingen
1974 Eddy Merckx Professionals 2004 Tom Cordes Elite / Beloften
1974 Piet Franken Amateurs 2004 Ronan van Zandbeek Nieuwelingen
1974 Peter Hofland Nieuwelingen 2005 Sebastiaan Langeveld Elite / Beloften
1975 Hennie Kuiper Professionals 2005 Coen Ottespeer Nieuwelingen
1975 Herman Snoeijink Amateurs 2006 Nico Vuurens Elite / Beloften
1979 Jan de Groot Amateurs 2006 Barry Markus Nieuwelingen
1979 Gerrit de Wit Liefhebbers 2007 Sander Lormans Elite / Beloften
1980 Michel van Dijk Amateurs 2007 Frank de Reus Junioren
1980 Peter Nobel Liefhebbers 2008 Nico Vuurens Elite / Beloften
1980 Jan van Wijk Junioren 2008 Mitchel Boet Junioren
1981 Ron Borst Amateurs 2009 Stuart Shaw Elite / Beloften
1981 Hans Lap ( H.I.A. ) Liefhebbers 2009 André Kraan Amateurs B
1981 Arno Ottevanger Junioren 2010 Joost van den Blink Elite / Beloften
1982 Cor Versluis Amateurs 2010 Brian Burggraaf Amateurs B
1982 Cor Berkhouwer Liefhebbers 2011 Erik Jan Kooiman Elite / Beloften
1982 W.Vlaanderen Junioren 2011 Theo Muis Sportklasse
1984 Jacques Sienders Amateurs 2012 Emmanuel van Ruitenbeek Elite / Beloften
1984 R.J. van Akelyen Recreanten 2012 Tonnie Akkermans Sportklasse
1985 Jacques Sienders Amateurs 2013 Ivar Slik Elite / Beloften
1985 H.Lateveer Nieuwelingen 2013 Laurens Koster Sportklasse
1986 Arie Overbeeke Amateurs 2014 Yondi Schmidt ( H.I.A. ) Elite / Beloften
1986 Leontien van Moorsel Dames-nieuwelingen 2014 Witten Anthonise Sportklasse
1987 Jan Goedendorp Amateurs 2015 Jasper de Laat Elite / Beloften
1987 Leontien van Moorsel Dames-nieuwelingen 2015 Gerard Kooiman Sportklasse
1988 Rudie van Vlimmeren Amateurs 2016 Cyrus Monk Elite /Beloften /Amateurs
1988 Daniëlle Overgaag Dames-nieuwelingen 2016 Brian Burggraaf Sportklasse
1988 Arno van Zandbeek Nieuwelingen 2017 Koos-Jeroen-Kers Elite/Beloften/Amateurs
1989 Rudie van Vlimmeren Amateurs 2017 Brian Burggraaf Sportklasse
1989 Arno van Zandbeek Nieuwelingen 2018  Jordy Buskermolen Elite/Beloften/Amateurs
1990 Rinie Sestig Amateurs 2018  Wout Roos